- Komerční sdělení -finance
DomůDeníkIKEA slaví 30 let. Pamatujete si její příběh?

IKEA slaví 30 let. Pamatujete si její příběh?

Před třiceti lety, v roce 1992, IKEA otevřela svou první prodejnu na Slovensku. Nacházela se na Gagarinově ulici v Bratislavě a pro velký zájem se velmi brzy musela stěhovat do větších prostor.

První prodejna IKEA na Slovensku, kterou otevřeli v roce 1992, na ploše 1 600 čtverečních metrů nabízela 1 500 výrobků v sortimentu. Zanedlouho se ale pro velký úspěch firma přestěhovala do větších prostor na Tomášikově ulici v Bratislavě, kde dnes sídlí Klientské centrum.

Největší změnou prošel obchodní dům v roce 2002, kdy otevřel nové sídlo na Ivanské cestě v Bratislavě, v obchodním domě AVION. Tento prostor časem ještě rekonstruovali a rozšířili a dnes na ploše 36 700 čtverečních metrů naleznete až 10 500 různých druhů výrobků.

Historie firmy IKEA
První prodejnu nábytku IKEA otevřeli v Bratislavě na Gagarinově ulici. V roce 1995 se obchod přestěhoval na Tomášikovu ulici 46 v Bratislavě. Opět se přestěhovala v roce 2002, do nově otevřeného obchodního domu AVION. Podívejte se na fotky z historie legendární švédské značky.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek