- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníChcete dokonalou zahradu? Máme pro vás pár tipů, jak toho dosáhnout

Chcete dokonalou zahradu? Máme pro vás pár tipů, jak toho dosáhnout

Otázka trvanlivosti a kvality není důležitá jen při stavbě domu, ale také při funkční a zároveň estetické zahradě. Obzvlášť v letních měsících každý ocení pěkné a příjemné okolí domu, které poslouží i jako malá oáza v horkých dnech. Pokud patříte k těm šťastlivcům, kteří vlastní domeček nebo ho právě staví, máme pro vás pár tipů, jak jej přivést k dokonalosti.

Dobrý první dojem udělá upravená příjezdová cesta, která dotváří charakter domu. Důležitá je však i venkovní terasa – zpevněná plocha vhodná pro grilování či relax – místo, kde se setká celá rodina po dlouhém dni. Kvalitní dlažbou lze zhotovit plochy, které si zachovají nejen svoji estetickou funkci, ale také mechanickou odolnost. Betonové dlažby Kaiserstein od výrobce stavebních materiálů, společnosti
Leier Baustoffe SK, v sobě spojují moderní technologii spolu s tradičním ručním opracováním, díky čemuž garantují nejvyšší kvalitu, skvělé vlastnosti a spokojenost i náročného zákazníka. Na bocích dlažebních tvarovek se nacházejí výstupky, které vytváří tzv. zámek. Tento systém zajistí mechanickou odolnost vůči posunu a dlouhodobou životnost i vzhled.

Dlažby výborně odolávají slunečnímu záření a zahřívají se méně než asfalt. Mezi jejich praktické vlastnosti patří neskluznost, mrazuvzdornost či odolnost vůči posypovým solím. Co však všichni v domácnosti ocení nejvíc, je jejich velmi snadná údržba. Dlažby jsou totiž přímo ve své vnitřní struktuře hydrofobizované, což znamená, že odpuzují vodu a jen v minimální míře nasávají vlhkost. Nečistoty, tráva, mastnota či dokonce olejové skvrny nemají šanci dostat se do hlubších vrstev.

Mezi ty nejoblíbenější dlažby z nabídky Leier určitě patří Vivendo.
Má jednoduchý tvar a pěkné barevné provedení. Nášlapná vrstva je z křemičitého písku kvůli zvýšení otěruvzdornosti a její úprava spolu s úzkými spárami garantuje pohodlnou chůzi i v botách na vysokých podpatcích. Dlažbu lze zatížit osobními vozidly a její povrch je i v mokrém stavu bezpečný. Má elegantní zkosení hran a dodává se v kombinované formě balení, přičemž každý m2 obsahuje tvarovky tří rozměrů.

Další velmi oblíbenou je dlažba Mercato, která má stínovaný povrch, nerovnoměrně otlučené hrany a jedinečný rustikální vzhled. Povrch je hladký a kombinováním dvou rozměrů lze vytvořit plochy s různými vzory. Za zmínku ovšem určitě stojí i Patio, která formou i antickým povrchem působí jako maloformátová cihla. Zajímavostí je, že poskytuje řešení pro zhotovení dlažebních ploch i zdí. Díky svému rozměru a příjemným barvám nabízí klasický vzor a spoustu individuálních možností vyskládání dlažby, přičemž příjemně podtrhuje venkovskou atmosféru.

Velkou výhodou je šířka portfolia Leier. Kromě dlažeb určitě naleznete i vhodné zahradní desky či jiné prvky, které dotvoří okolí domu. V nabídce jsou neomezené možnosti barevných, tvarových, rozměrových či povrchových provedení. Z komplexního sortimentu také snadno doplníte různé květináče, svahové prvky, oblíbené vysoké záhony či palisády, které dokážou nejen zkrášlit, ale také zefektivnit prostor ve vaší zahradě. Stačí si vybrat na webstránce výrobce www.leier.sk.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek