- Komerční sdělení -finance
DomůBydleníPosuvy pro dveře – šetří místo a pěkně vypadají!

Posuvy pro dveře – šetří místo a pěkně vypadají!

Jste v situaci, kdy už nemůžete využít posuv dveří do stavebního pouzdra? Nevadí, je to jen zdánlivá nevýhoda, kterou elegantně odstraní využití posuvů dveří na zeď nebo do stropu. Spojení praktičnosti s atraktivním a nadčasovým designem vás rozhodně nezklame.

Přednosti jsou patrné na první pohled. Jednokřídlé nebo dvoukřídlé dveře se v tichosti odsunou do strany a nezaberou tak prostor v interiéru, který díky nim získá vzdušnost, jemnost a moderní pojetí. Firma J.A.P. Slovakia, která se posuvnými systémy úspěšně zabývá již řadu let, nabízí variabilní výběr z posuvů podél stěny nebo do stropu. Moderní, nadčasový design, kterým posuvy vládnou, nijak nenarušuje okolní interiér a stává se nenásilně jeho součástí.

Pro posuvy podél zdi a do stropu není nutné provádět složité stavební práce a jejich montáž je velmi jednoduchá, takže jsou ideálním řešením pro prostory, ve kterých není možné použít posuv do zdi. Mají tichý pojezdový mechanismus a lze je vybavit i tlumícím dorazem. J.A.P. Slovakia nabízí řadu Trix ve dvou variantách: TRIX BASIC a TRIX TRENDY. Jednotlivé modely jsou rozdílné v úrovni vybavení a maximální nosnosti. Můžete si vybrat od jednoduchého systému až po masivní posuv, který unese opravdu těžké křídlo, až do 100 kg. Všechny posuvy se umisťují na stěnu nad dveře nebo do stropu a jsou vhodné jak pro dřevěná, tak pro celoskleněná křídla, ať už z řady MASTER nebo IDEA.

Pokud oceníte nevšední posuvné dveře od podlahy až po strop, tak vězte, že i takové víme. Pověstnou třešničkou na dortu je posuv PREMIUM. Jedná se o unikátní systém, který se montuje do nosného stropu a zvládá posuv velkoformátových dveří se skrytou kolejnicí až do nosnosti 160 kg. A to v regionu žádná jiná firma neumí udělat! Systém je vhodný pro všechny prémiové dveře naší produkce. Díky těmto přednostem a dalším doplňkům jako jsou fixní příčky od podlahy až ke stropu vznikají velmi působivá a designová řešení ve vysoce moderním až funkcionalistickém stylu.

To, že se k výrobě používá zásadně kvalitní materiál a důraz se dává na detailní řemeslné zpracování, je nošením dřeva do lesa. Co však jednoznačně podtrhuje kvalitu, jsou výsledky testů, které dokazují bezproblémovou funkčnost na 200 000 posuvů, což odpovídá zhruba 27 letům používání. „Firma se vždy snaží najít efektivní řešení do každého interiéru. Děláme proto zakázkovou výrobu dle individuálních požadavků klientů,“ zdůrazňuje jednatel společnosti J.A.P. Slovakia, Petr Paksi. Chcete-li ze svého bytu či domu udělat místo s dobrou energií, volba posunu od nás je správnou cestou.

zeny

Mohlo by Vás zajímat

PR článek